כיצד בוחרים ומשלבים צבעים בחדר אמבטיה 

בחירת הצבעים הנכונה לחלל הרחצה הינה משימה חשובה והשפעתה בשידור התחושות לסביבה, השראת נינוחות הצבעים על המשתמש ובחירת דרך התנהלותו במרחב. לתוצאת הבחירה בצבעוניות נכונה ישנה השפעה עיקרית על התנהלותנו באופן הלא מודע. חשיבות חלל הרחצה הינה גורם משפיעה מאוד על התנהלותנו היומיומית משום שתחילת כל יום וסיום כל יום עוברת בחלל הרחצה.
  מחקרים רבים מצביעים על חשיבות הנושא ומדגישים, הגוונים הבהירים מקרינים רוגע, שלווה ואפילו שקט ולעומתם הגוונים הכהים מקרינים אפרוריות, עצבות ואפילו כעס. הצבעוניות הבהירה מרחיבה את החלל בעוד שבחירה בצבעוניות כהה מקטינה את החלל באופן ניכר. בחירת צבעוניות בסופו של דבר היא דבר אישי המשדר את העדפותיו הפרטניות של המשתמש. תוך התייחסות לתאורה הטבעית, גודל החלל, הדגשת אזורים מסוימים בחלל ומתוך כך נגזרת בחירת החומרים הנכונים לחלל. לכל חלל אופי ייחודי אותו אנו נבקש ליצור ובהתאם נבחר את גווניו וחומריו. שימוש בגוונים קרים על בסיס כחול, טורקיז תכלת וכד' יספקו את תחושת הרעננות, הניקיון והזרימה. תחושה די מבוקשת לחלל הרחצה, שילוב נכון עם גווני הקרם, הבז' וגוונים החומים למיניהם יצרו הרמוניה נעימה ותחושת רוגע למשתמש. המשפחה החמה, זו שמאופיינת על ידי אדום, כתום וגוונים חומים יספקו תחושת חמימות ובאופן טבעי ישולבו עם חומרים טבעיים כגון אבן, עץ ועוד... 
  הגוונים הכהים, על בסיס שחור ואפור יספקו תחושת יוקרה והדר, שילוב נכון של תאורה ובחירת אביזרים מתאימה ישדרו את הייחודיות האישית. 
  חשוב להבין כי לצבעים ולגוונים יש השפעה על תחושת המרחב והשפעה על גודלו של החלל בהיבט ויזואלי, לכן מומלץ לבחור על פי גודל החלל. היינו, לחללים קטנים נתאים גוונים בהירים ואילו לחללים גדולים ניתן לשלב את הכהים. את החותם האישי של כל לקוח ניתן לממש בהוספת פריטים מיוחדים כמו פס קישוט מיוחד וצבעוני או אביזרים צבעוניים ומעניינים שאותם גם ניתן להחליף ולשנות בעלויות מזעריות, מדי פעם, בכך לשנות את החלל ולהתאימו מחדש. לסיכום, הבינו את מרכיבי החלל ובצעו את הבחירות בהתאם. 
  המאמר בסיוע מעצבת הפנים: פרח לוי, מנהלת סניף batio בני- ברק.
 
  צביעת חדר אמבט
  צביעת חדר המקלחת
  קווי עיצוב וצבע לבנים לאמבט
  צביעת אמבט בסגנון מודרני